Sicer se sama zelo rada izogibam zdravnikom, a vseeno se mi je zazdelo, da bi morda vseeno morala iti k zdravniku, saj mi je postalo eno znamenje zelo sumljivo, ki sem ga imela na roki, saj je nekako začelo spreminjati…